Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek HPV-je van akkor...

Ha valakinek HPV-je van akkor az oltástól meggyógyul?

Figyelt kérdés
Félek, hogy esetleg méhnyakrákom van. Szokott fájni a hüvelyem, és néha egy picit vérzik is. Még szűz vagyok. De akkor is kialakulhat? Még nem járok dokihoz. Elméletileg holnap megyek oltásra, de attól még félek... És még az lenne a kérdésem, hogy ebből a rákból jó esély van a kigyógyulásra vagy sem. Hogyan deríthetném ki, hogy azom van e? Még túl fiatal vagyok, és talán ha ilyen mondanék bárkinek, pusztán ráfognák hogy hipohonder vagyok, vagy csak beképzelem!

2014. szept. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg mész oltásra? Ezt hogy kell érteni?
2014. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megyek ez már 100%, de semmit sem mondhatok biztosra, hátha addig elüt egy kocsi! Na, jó azért ennyire nem vagyok pesszimista. Igen, megyek.
2014. szept. 15. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Méhnyakrák szüzekben NAGYON ritkán fordul elő.

Tényleg hipochonder vagy.

2014. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lehet ez? Csomószor fáj a hüvelyem, és néha vérezni is szokott, mint már említettem. Felfázásnak könyveltem el, de utána ez többször is visszatért. Néhány naponta ugyan azt érzem...
2014. szept. 15. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet menstruációs utóváladék is. Miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni?
2014. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nemrég volt meg. És mert szeretem kizárni ezeket a dolgokat, meg féltem is magam! :D
2014. szept. 15. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hormonzavar miatt is...nem kell egyből haldokolni.
2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2014. szept. 15. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak idején mielőtt felnőttet oltottak volna szűrték, hogy nem-e hpv-s , mert nem igen tesz jót a ráoltás.
2014. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!