Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a felfázás tünetei?...

Mik a felfázás tünetei? Tippek ellene?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosra,de szerinem felfáztam.Bár érdekes,mert nem pisilek sokat,csak gyakran érzem úgy.De csak délelőtt.Szóval hazaérek suliból és onnantól 1-2x kell pisilnem.De délelőtt meg elég sokszor,kb. 2-3x kell pisilnem.

Más tünetem nincs.

Ez lehet felfázás?Mik a felfázás tünetei?Ha ez az,mivel múlaszthatnám el?

14/L (ne nézzetek butának,de még nem volt ilyen gondom sosem,ezért nem tudom)


2010. jan. 19. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
1 vederbe forró vizet öntesz meg kamillát és ráülsz amíg gőzölög.
2010. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felfázás tünetei lehet a hasfájás és az is, hogy sokszor jársz pisilni. Feküdj bele egy kád forró vízbe és tartsd melegen, rakj párnát a hasadra, nekem az is szokott segíteni!
2010. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igyál nagyon sok folyadékot. Az segít.
2010. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy felfáztál. Vér van a pisidben? Csípi a puncid, mikor pisilsz? Ezek is lehetnek a tünetei a felfázásnak. De azért igyál sokat, öltözz melegen, kamillába is beleülhetsz, amíg meleg, de azért ne legyen forró, csak olyan meleg, amit el tudsz viselni.
2010. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

A felfázás leggyakoribb tünete a pisilésnél jelentkező szúrós-csípős fájdalom. Ha csak simán sokat jársz wc-re, akkor lehet egy enyhébb felfázás, vagy csak szerencsésebb vagy, és téged nem csíp. :)

A leghatékonyabb megelőzés, ha nem lóg ki a derekad, illetve nem ülsz le hideg időben odakint padra, kőre, stb.

2010. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még egy megjegyzés az előző válaszohoz:


Gyógyítás: a cickafark tea hatékony, inni is meg ülőfürdőként is, de nyilván nem múlasztja el egy nap altt. Receptre lehet kapni Monural tablettát, ez egy db bogyó, és nagyon hatékony, nekem ez szokott segíteni.

2010. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra figyelek,hogy ne legyen ki a derekam,nem is szeretem az ilyen felsőket,mert szerintem nagy a hasam és inkább takarom:D Nem szoktam leülni padra,kőre,így is fázós vagyok.

Köszönöm a tippeket,kipróbálom az ülőfürdőt:)

2010. jan. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!