Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért küldenek valakit nőgyógy...

Miért küldenek valakit nőgyógyászati endokrin szakrendelésre? Lehet valami komolyabb bajom ha az orvosom odaküld?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Például ha akarata ellenére sem esik teherbe hosszú időn keresztül. De csak beszélgettél erről az orvosoddal, nem?
2014. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem beszélgettem vele hanem nincs mensesem csak ha gyógyszert szedek de mióta abba kellet hagynom azóta megint nincs és most adott egy beutalót de nem mond semmit hogy mi bajom lehet a gyógyszer szedése előtt 7 hónapig nem volt mensesem . most 18 éves vagyok és 10 éves korom óta addig rendszeresen megjött azóta meg semmi és félek nehogy komolyabb bajom legyen amit nem mond az orvos
2014. szept. 20. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy utánaolvastál, láthattad, hogy az endokrinológia a belső elválasztású mirigyek – leginkább a pajzsmirigy, a mellékpajzsmirigyek, a mellékvese, a hasnyálmirigy – működésének élettanával, azok betegségeivel foglalkozik. A hormonzavarok kezelésével az endokrinológus szakorvos foglalkozik. Az orvosod továbbküldött szakorvoshoz, hogy az megvizsgálja a fent említett mirigyeidet, hormonjaidat, és hogy fel tudjanak állítani egy diagnózist. Ha elmész a vizsgálatokra, okosabbak lesztek.


Ne úgy képzeld el, hogy áttétes rákot sejt a dokid, de nem meri elmondani.

2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam csak nem mondott semmit azt semmi tudtam hogy mi az amit a kezembe ad csak itthon vettem észre hogy az egy beutaló és ezért voltam megijedve de köszönöm a választ.
2014. szept. 20. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnézik a véredben a hormonokat
2014. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle
2014. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!