Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfüggesszem a fogamzásgátló...

Felfüggesszem a fogamzásgátló szedését, mert ez menstruáció lehet vagy szedjem be a visszamaradt szemeket?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éve szedek fogamzásgátló tablettát, TRI-REGOL. Pár hete nyaralásom alatt kénytelen voltam idegen orvoshoz (belgyógyász ügyeletre) menni, mert úgy éreztem megfáztam. Zinnat 500 antibiotikumot írt fel más gyógyszerekkel. Nem kérdezett rá a ciklusomra, nekem sem jutott eszembe. Most az gyógyszerek bevétele után 10 nappal, a TRI-REGOL 13. szeménél elkezdtem menstruációszerűen vérezni. Felfüggesszem a fogamzásgátló szedését, mert ez menstruáció lehet vagy szedjem még be a visszamaradt szemeket? Én úgy érzem felfüggesztem és egy hét múlva újra elkezdek egy adagot 1 szemmel. Ennek függvényében mikor várható az újabb vérzés, 4 vagy 6 hét múlva? Ez azért lenne fontos, mert nőgyógyászati vizsgálatra vagyok előjegyezve – éves citológia október derekára-, magánklinika, évtizedek óta oda járok és az időpontot hónapokkal előbb le kellett foglalnom, amikor még ugyebár nem volt ilyen „gondom”.
2014. szept. 23. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel az orvost és kérdezd meg, bár én nem hagynám abba a gyógyszer szedését az nagyon nem jó ha össze vissza szeded. Eleve nincs menstruáció fogamzásgátló szedése mellett csak megvonásos vérzés!
2014. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!