Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az első nőgyógyász...

Milyen volt az első nőgyógyászati vizsgálat (férfinél)?

Figyelt kérdés
Fertőzéssel kell elmennem újra dokihoz eddig 2x voltam női orvosnál de nem tud vagy nem akarja kikezelni a problémámat. Most férfihez fogok menni,viszont olyan kellemetlen lesz vele közölni azt,hogy még szűz vagyok és,hogy mi a problémám . Ti hogy éltétek ezt meg?
2014. szept. 23. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, neki ez a dolga, hogy neked segítsen. Volt már nála több száz szűz lány. Szerintem próbálj meg minél jobban megbízni benne, ez minden orvosnál hasznos...reméljük jó orvos lesz, aki megérdemli hogy megbízz benne. Én egyébként pont férfi orvoshoz szeretek jobban menni, mert nekem az a természetesebb. Semmi gáz :)
2014. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég kínos, sajnos, ezért ajánlott főként az elején női orvoshoz menned.

Feltehetőleg a férfi orvos sem fogja könnyebben megoldani problémádat, mert sajnos minden doki találgat a gyógyszerek kiválasztásásnál. Ha szerencséd van akkor elsőre beletalál, ha nem akkor csak a harmadik, vagy negyedik lesz az igazi.


Félő, hogy a mostani orvos is előlről kezdi a prőbálkozást, vagy figyelembe véve a korábbiakat, kihagyja az első 2 kört, és úgy fog tünni, hogy húha ez volt az igazi. Pedig ha nála kezdted volna, akkor ugyanezeket a köröket végig jártad volna.

2014. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!