Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm...

Miért késik a menstruációm már 9 napja?

Figyelt kérdés
Eddig egyik hónapban 28 másikban 32-35 napos volt a ciklusom. Ebben ahónapban meg semmi még; máskor ilyenkor már fáj a mellem de most pár napja csak a mellbimbóm kezdett el fájni. Terhes nem hiszem hogy lehetek mert a volt barátommal június elején voltam együtt azóta 2x megjött. Igaz ebben a hónapban rengeteget idegeskedtem aggódtam családi gondok miatt ez állhat a háttérben??? Vagy mi más??

2014. szept. 27. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen ciklusaim voltak. 28tól 35-36 napig ingadozott, sose tudtam pontosan h mikorra várjam. Megesett néha az is, hogy 38 napra jött, de ez ritkább volt. Igazából nem hinném h idegeskedés vagy hasonló dolog miatt lett volna, egyszerűen vannak nők, akiknek ilyen, és szerintem az a ritkább, ha valakinek mindig napra pontosan jön.

Egy könnyű és gyors teherbeesés, szülés után elmondhatom, hogy nőgyógyászatilag minden rendben volt velem ilyen össze-vissza ciklusok mellett is. Szerintem nálad sincs probléma, de ha nagyon zavar, akkor természetesen dokitól kérdezd.

2014. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!