Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Torokfájással indult, csúnyán...

Torokfájással indult, csúnyán köhögtem dokim felírt 3db-os antibiltikumot Zitrocin 500 mg. Be is szedtem jó is, mellé ACC long 600-at, hogy felszakadjon stb. Jó is. E-közben elkezdett fájni a méhem, petefészkem körül mikor köhögtem?

Figyelt kérdés
Elmentem nődokihoz megállapította, hogy A méhkürt és a petefészek heveny gyulladása (Bal, mert jobb petefészkemet kivették). KLION 250 mg tablettát írt tegnap vettem be először. Ma reggel (önvizsgálatot végeztem peteérés céljából) mikor az ujjam megláttam, fehér túrós valamivel volt tele , ez MI LEHET??? Menjek vissza a dokihoz ,vagy mit csináljak?
2014. szept. 30. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előszőr szedd be a tablettát amit írt az orvos.
2014. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bevettem ma is,a fájdalmam csak erősebb :(
2014. szept. 30. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ilyen három napos antibiotikum után jött ki hüvelygyulladás és gomba, ami nem múlik. valószínűleg belőled is kiölt minden jó bacit, ezért elszaporodtak a gombák. menj vissza megint.
2014. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!