Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A férfiak mért tartják undorít...

A férfiak mért tartják undorítónak a menstruációt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem elég tájékozottak, inkább "félnek tőle" mert ismeretlen, mintsem hogy undorodnának. Amúgy a vér fogalma a betegséghez, sérüléshez kapcsolódik, ez is magyarázhatja, ha néhányan ösztönösen "megijednek" tőle.
2010. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom annak és még egy barátomtól sem hallottam volna, hogy annak tartja... Lehet Te mozogsz rossz közegben, vagy nem tudom honnan hallottad. : ) 18/f
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát...mert tulajdonképpen undorító is, amellett h egy természetes dolog. a többi testnedvet is az emberek többsége undorítónak tartja, nem? ráadásul a férfiaknak ez idegen jelenség, nem tapasztalhatják meg soha, így kicsit ijesztő lehet egyeseknek.
2010. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
az én párom nem tartja undorítónak. ugyanolyan természetes, mint a pisilés. sosem dugdostam a betéteim(a tisztákat, a koszosakat nyilván azonnal kukázom), sőt, nálunk a mensi alatti szex sem tabu.
2010. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kedvesen annyit szokott mondani rá, azért menstruálsz mert nőből vagy!!!
2010. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én Párom sem undorodik tőle.

Nálunk is van szex a menstruációm utolsó napjaiban.

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, hogy ki undorodik tőle és ki nem.

2010. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vizelet, széklet, nyál, takony, izzadság stb. Mondj valamit, ami az egyik emberből kifolyik és a másik azt magán szeretné látni:) Na ez is kb ilyen. Más kérdés, hogy nem nagy kunszt elviselni a "jelenséget", de ettől vonzóbb még nem lesz.
2010. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten a látványra gondoltam, hanem magára a tudatra! Ismerek egy pár olyan fiút, aki azt se bírja, ha a barátnőjük szóba hozza a dolgot
2010. jan. 21. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
sztem azért, mert nemkíváncsiak arra h miért, és hogyan folyik a vér a hüvelyből, onnan amit aztán később ők nyalogatnak, és a péniszüket dugják bele. sztem ilyen egyszerű rá a válasz.
2010. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, korántsem prűd, de engem is rettenetesen zavar, hogy vannak olyan nők, akik a menstruációval, ciklussal, peteéréssel. folyással, hüvelygombával stb. ébrednek és fekszenek, az egész életüket kitölti, egyszerűen nincs jobb téma, ami eszükbe jutna.

Ez minden bizonnyal nyomasztó, mi több, undorító egy férfi számára is.

2010. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!