Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai menopauza?

Puliszkas kérdése:

Korai menopauza?

Figyelt kérdés
Kb.két éve 9-10 napig menstruálok,az utolsó négy napon szó szerint pelenkázom magam,másképp fel kellene kelnem éjszaka és a munkahelyemen is rohangálnom kellene a mosdóba.Ezenkívűl kisebb vérzéseim vannak ciklus közben is.Nőgyógyásznál endometriózisra, cisztára meg egyebekre gyanakodtak,aztán ezeket mind "megoldottuk",vizsgálatok szerint minden rendben...és mégis.Folyamatosan hízom,pár hete pedig hirtelen kimelegszem,eleinte a mozgásra,megerőltetésre fogtam de már elkapott pihenés közben is.Alapból nyugodt ember lennék,de mostanában vannak zaklatotabb napjaim,ha nincs is okom rá,ilyenkor úgy érzem kibújok a bőrömből.Volt-e már valamelyiketek ilyen helyzetben,és jól sejtem-e,hogy ezek a menopauza tünetei?Milyen teszteket csináltatok végig,hogy kiderüljön?
2014. okt. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Menzesz és menopauza??? Hááát...

Ha erre gyanakszol, érdemes kideríteni, hogy van-e peteérésed. Mert lehet, hogy vérzel még ugyan, de nincs pé-d, szórakoznak veled a hormonjaid... A ciklusod eddig milyen volt? Történt benne változás? Azelőtt meddig tartott a vérzésed?

2014. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A menopauza egészen más - az az, az amikor már nem

jön meg - Előtte még van a premenopauza

2014. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mioma vagy ilyesmi?
2014. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kereken 40 vagyok.Nem voltak gondok a menstruációmmal eddig.4 napos,pontosan jelentkező,görcsmentes napok voltak,tűrhető mennyiségű vérzésekkel.Kb.két éve kezdődtek a hosszú,bő,görcsös vérzések.Polipot és cisztát is találtak,erre fogtuk akkor,de ezektől már kb. egy éve megszabadultam.Most minden vizsgálatnál tiszta vagyok nőgyógyászati szempontból.
2014. okt. 2. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!