Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy mar immunis...

Lehetseges, hogy mar immunis vagyok a fűre?

Figyelt kérdés
Korulbelul 2-3 honapja napi szinten szivok (biot, rendeset is) es tegnap alig ereztem. Szinte egyaltalan. Haverom, aki csak majdnem minden nap sziv o erezte... Nagyon... Most en azert nem ereztem, mert eppen megvan, vagy azert, mert minden nap tolom?! (A bio ugye joval erosebb, utosebb, eddig mindig ereztem rendesen, de most nem)

2014. okt. 2. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A herbál kiszámíthatatlan, úgyhogy lehet, hogy ezért nem.

Aztán az is lehet, hogy nem azt kaptátok, amit vártatok és nem füvet szívtatok.

Még azt tudom elképzelni, hogy olyan típusú tolerancia lépett fel, mint ami LSD-nél szokott (ha valaki LSD-t fogyasztott majd másnap megint fogyaszt, akkor nem fogja érezni a hatását).

2014. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan számít, hogy ki mennyit szív. Én anno csak alkalmi szinten próbáltam és mindig bejött. Viszont van olyan ismerősöm, aki napi szinten szív és már meg sem érzi és nem is látszik rajta. De ha ilyen hirtelen jött ez a változás, akkor lehet, hogy valami kevert cuccot kaptál.
2014. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cli_hlt ***** válasza:

A "bio" (tehát random vegyszeres széna) füvekben többnyire full CB agonisták vannak, amik a sima kannabisz hatóanyagainál erősebb toleranciát és függőséget képesek kialakítani.


Nem "immunis" lettél, hanem toleráns. Hagyd el a vegyszeres szénákat.


És igen, ezeknek a hatóanyagtartalmuk is nagyon változik. Az LSD-s toleranciás elmélet ugyan nem valószínű, de akár az is lehetséges, nem nagyon lehet tudni, hogy mi van ezekben.

2014. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!