Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már része valakinek még...

Volt már része valakinek még ilyen hasonló megaláztatásban a nőgyógyásznál? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
A problémám elég komoly volt. A hüvelyem falán apró csomót tapintottam, ezért mentem... Bele kellett ülnöm ugye abba, a borzasztó székbe és elpanaszoltam a problémámat... 16 éves vagyok még csak és szűz... Namár most amikor a doktor elkezdett "kutakodni" bennem nem is a problémámmal foglalkozott, hanem azt hajtogatta, hogy én már nem vagyok szűz... és ezen vitatkoztunk, hogy de igen, ő meg mondta, hogy de biztos nem... A nővér meg már nézett, meg ő is azt hitte csak, hogy hazudok és nem mondom meg, közben amúgy a vizsgálat szempontjából ez nem is volt fontos információ, mert semmilyen fertőzésem sem betegségem nem volt és nekiállt erről kérdezgetni... Írtóra megalázó volt, nagyon nagyon... Vagy csak túlreagálom?

#nőgyogyasz #nőgyászat
2014. okt. 2. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg egyébként ha úgy is volna.. Mi köze lenne hozzá??
2014. okt. 2. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
A vizsgálat odja miatt van köze hozzá. Valószínüleg valamikor átszakadt a szüzhártyád és emiatt az orvos látja, hogy biológiailag nem vagy már szüz.
2014. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, de férfit még soha életemben nem láttam... Ezer más oka is lehet annak, hogy nincsen akkor szűzhártyám, de betegségem nincsen, csupán fájdalmas csomó a hüvelyfalamon, amivel nem is foglalkozott, csak erről beszélt... Egyébként egy fiatal helyettesítő férfi volt egy SZTK ban..
2014. okt. 2. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fogtam volna magam és "adios" elmentm volna egy másik dokihoz.
2014. okt. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szintén úgy cselekedtem volna, ahogy a második hozzászóló.
2014. okt. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig női orvost kellene keresni, főként az első alkalommal.
2014. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a többségük nem igazán empatikus, sőt mondjuk ki kertelés nélkül, bunkó, érzéketlenek.

Ha magánba mész, akkor a pénzedért visszafogják magukat és bizony ugyanaz a pokróc ember olyankor kedvessé válik.

Így terelgetnek a fizetős magánrendelésre!

2014. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény,utálom az ilyet,most gondolj bele odamentél életedbe először nőgyógyászhoz még a felnőttek sem mennek el szívesen és már is ez az első tapasztalatod.Elég szomorú.


Egy orvosnak meg tudnia kellene hogy a szűzhártya sok okból kifolyólag is átszakadhat,akik intenzívemben edzenek,nagy erőt fejtenek ki azoknak is gyakran át van szakadva,vagy sérült a sz.hártya,vagy akár baleset,egy nagyobb esés és még lehetne sorolni.


Nem ezen kellett volna a dokinak lovagolnia hogy szűz vagy vagy sem,hanem segíteni.Eleve ott voltál egy nagyon kiszolgáltatott helyzetben.


Teljesen megértelek téged és légy büszke hogy szűz vagy és nem dobtad magad oda ilyen fiatalon bárkinek!Le a kalappal előtted,jó hallani hogy vannak ilyen lányok is.


Valóban jobb lenne első alkalommal női orvost keresned,mert ott kicsit könnyebb elviselni ezt a kiszolgáltatott helyzetet és jobb lenne olyan orvost találni akiről jókat mondanak.Sajnos sokszor az emberek aztán magánrendeléseken kötnek ki.


Fel a fejjel!

2014. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt mehetsz gyermeknőgyógyászati rendelésre is, ott talán empatikusabbak az orvosok.
2014. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!