Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnam novelni az...

Hogyan tudnam novelni az onbizalmam?

Figyelt kérdés
Nagyon feltekeny vagyok pedig nincs mire..a parom vagy mar 1000 elmonta hogy en vagyok a legszebb es neki en vagyok a legjobb de anyira nehez elhinnem mert ugy erzem hogy nem is vagyok szep es ebbol feltekeny vagyok hogy elhagy vagy megcsal

2014. okt. 3. 10:46
 1/2 anonim válasza:

Azért vagy neki a legszebb, mert téged szeret. Nemcsak a külsődet szereti, hanem azt aki vagy! Olyan nehéz ezt megérteni? Mi az amit nem szeretsz magadon? Ha olyas valami, amin változtatni tudsz, akkor változtass, ha nem akkor fogadd el! Egyáltalán miért kéne változz, ha van akinek te vagy a legszebb? Ha tudnád hány lány szeretne a helyedben lenni... Hányan szeretnének olyan párt, aki önmagukért szereti őket! Ezen érdemes elgondolkodnod!


Az önbizalom az önismeret és a sikerélmények eredménye! Tégy olyan dolgokat amiktől félsz! Ismerd meg magad és értékeld, a párod nem hiába szeretett beléd...

2014. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos volt koszonom :)
2014. okt. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!