Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fogok még szőrösödni?...

Meddig fogok még szőrösödni? Ez nem is áll meg, hanem folyamatosan csak több és több nő?

Figyelt kérdés
Pcos...
2014. okt. 3. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kezelve a túl magas tesztoszteron a véredben.
2014. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem all meg, negyven eves korodra mar a foldig er.
2014. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne ezt kezelni? Endokrinológus írhat fel rá gyógyszert, vagy kérjek fogamzásgátlót?
2014. okt. 3. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pl. nem vagyok ilyen téren beteg, mégis egyre több szőr nő rajtam (és nem borotválom, hanem gyantázom, epilálom), úgy értem, hogy pl 20 éves koromban nem nőttek hosszú, fekete szőrök a belső combomon, mostmár igen és a bikinivonalamon is egyre jobban terjed a szőr kifelé. Szóval, ha csak erről van szó, az nem betegség, szőrteleníteni kell.
2014. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a hátadon, hasadon, fenekeden, mellkasodon jelenik meg, az endokrinológiai probléma. Ha a lábad szőrösödik "csak" sötét színnel, az pech. Előbbinél orvos, utóbbinál sűrű epilálás.
2014. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha orvos sem lát?
2014. okt. 3. 20:47
 7/9 anonim válasza:
Tessék elmenni endokrinológushoz, ez nem játék! Fel van borulva az egész hormonháztartásod és közel állhatsz a cukorbetegséghez. Tényleg ezt akarod?
2014. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Először én is arra próbáltam fogni, hogy biztos örököltem, vagy azért nő több, mert idősödök, mint ahogy az egyik válaszoló is írta. De a tüneteim ( pattanások,szőrök,fogyás,rendszertelen menstruáció ) mind erre a betegségre utalnak. A családban van cukorbeteg sajnos, de ezt én el akarom kerülni! Belgyógyászatra kérjek beutalót?
2014. okt. 5. 21:01
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én írtam az utolsó hsz-t, és endokrinológushoz kérj beutalót!
2014. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!