Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Protexin GynOphilus tényleg...

A Protexin GynOphilus tényleg olyan mint egy kapszula, mint amilyet szájon át is szedünk?

Figyelt kérdés
Hogy oldódik akkor fel?Mi lesz a kapszulával odabent?
2014. okt. 6. 13:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Antibiotikumus kúra után szeretném,de előtte felírt az orvosom Gynazol hüvelykrémet,nehogy kialakuljon a gomba,de semmi hüvelyflóra visszaállítót nem írt,nem ajánlotta a használatát sem.
2014. okt. 6. 13:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg pont úgy néz ki, mint a lenyelhető kapszulák. Be kell víz alatt egy kicsit nedvesíteni (én addig tartom víz alatt amíg könnyen össze tudom már nyomni a kapszulát) utána feltolod ameddig az ujjad ér és kész. A kapszula külseje egyszerűen felolvad a hüvelyedben lévő nedvességtől (úgy, mint a szájon át szedhető a gyomrodban), a benne lévő hatóanyag pedig szépen felszívódik és semmi sem marad belőle. Én már lassan két hete használom, Betadine hüvelykúp után kezdtem el de sajna még most sem az igazi.
2014. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!