Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? A melleim nagyon...

Normális ez? A melleim nagyon nagyok, a szoptatási idő alatt rengeteg tejem volt, és a tejem most meg újra visszajött.

Figyelt kérdés
14 évesen hirtelen, 2-3 hónap alatt nőttek meg a melleim jóval nagyobbra, mint az átlag, utána még évente is nőtt sokat, ráadásul 16 évesen volt egy olyan időszakom, amikor híztam, és ilyenkor még többet gyarapodtak a melleim is. A plusz kilókat legyőztem elég hamar, de a melleim nem fogytak. És amikor terhes lettem 25 évesen, megint nagyon sokat nőtt, óriásiak lettek, és rengeteg tejem volt, állandóan lefejtem, és egy csomót félretettem, emellett szoptattam is, és a rengeteg lefejt tej mindig megmaradt, és mindig mikor sírt a gyerekem vagy más kisgyerekek sírását hallottam, mindig folyni kezdett, nagyon idegesítő volt. Elég sokáig szoptattam, mert úgy gondoltam, hogy ha ennyi tejem van, akkor belefér, meg szerettem szoptatni. Két éves volt a gyerekem, mikor elapasztották, most 7 éves, és nem tudom miért, de elkezdett szivárogni a tej a melleimből. Lehet, hogy terhes lettem, két nap múlva kellene megjönnie a menzeszemnek, és nincs semmi, ami erre utalna. Mitől lehet ez? Normális, ha valakinek sokkal nagyobb mellei vannak az átlagos nagy melleknél is?

2014. okt. 6. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
És ismerőseim mondták, hogy azért van ez, mert a testem arra van hangolódva, hogy több gyerekem legyen, és azért volt ennyi tejem, mert több gyerek táplálását oldhattam volna meg, és most is ezért van újra tejem, hogy még több gyerekem legyen.
2014. okt. 6. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Valami hormonális problémád van, menj nőgyógyászhoz.
2014. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is inkább hormonális probléma. Endokrinológus is szóba jöhet.
2014. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon irigylem a férjed, fantasztikus melleid lehetnek! Azért akadnak mások is, akiknek nagyon nagyra nőtt a mellük, úgyhogy szerintem normális, csak sajnos kevesen vannak, akik ilyen szerencsések.
2014. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!