Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis, hogy amióta az...

Az normalis, hogy amióta az eszemet tudom tul érzékeny (csikis) a mellbimbóm, és utalom ha barki vagy barmi hozzaér?

Figyelt kérdés

Mindig muszaj felvennem melltartot, mert az is idegesit ha egy lazabb polo idönként hozzaér, mert csiklandozza. Ha meg a férjemnek nagy ritkan megengedem hogy csokolgassa, akkor alig birom ki röhögés nélkül, és azt varom hogy hagyja mar abba. Ez miért van? Tudtommal normalis esetben az egy erogén zona kellene hogy legyen!

Es ha gyerekünk lesz hogy fogom majd szoptatni?

Mit tehetnék, hogy kibirja a bimbom az érintést?



2014. okt. 11. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, persze.
2014. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, zavar ha hozzàèr a pòlò, ès nem szeretem ha hozzàèr a pàrom. Van akinek èrzèkeny, ès ezèrt inkàbb zavarò, mint kellemes az èrintès.
2014. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egy kicsit megnyugodtam. Akkor majd ráérek aggódni, ha terhes leszek.
2014. okt. 12. 23:15
 4/4 anonim válasza:

Igen, erogén zóna, ezert erzékeny. De van aki ezt élvezi, es van, akinek kellemetlen.

Szüles után ez megvaltozhat, de majd akkor a babátokert masként viszonyulsz az erintéshez.

ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!