Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Länyok ti hogyan törlitek ki...

Länyok ti hogyan törlitek ki a nnitokat pisiles utän?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a nnitokat?
2014. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem nő vagyok, de mégis szerinted, hogy? WC kefével gondolom...
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
25%

én sehogy nem.

a pasim azt mondta hogy ahányszor akarom kinyalja nekem a nunámat és utána meg megdug.

ugyhogy én nem törlöm ki.

ehgyépként bejön velem a mozsdoba és néha ugy pisilok hogy beledug egy csövet a nunámba.

néha meg ugy hogy közbe korbácsal ütögeti a hátam vagy a nunám.

de néha és ütögetek korbácsal az ö kukiját amikor vc-zek.

2014. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vox válasza:
81%
az utolsó válaszoló minden bizonnyal rossz helyre tévedt mert ez nem a "szado-mazo szex" témakör. Egyébként meg hülye kérdés, nyilván a nők is ismerik a wc papírt sőt használják is minden bizonnyal. Biztos ezt a sok hülyét akarta csak provokálni a kérdező akik itt kedélyesen elcsevegnek.
2014. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vilmányi jozsef válasza:
21%
Én inkâb a szâmal tôrôlnêm ki a csajnak aki eszt irta a jukât
2014. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vitamin51 válasza:
84%
Sok értelmes hozzászóló, látszik az IQ na de nem is értem miért csodálkozok. Lányoknak már pici gyermekkorban megtanítja anyukájuk, hogy pisilés után mindig elölről hátrafelé kell kitörölni a nunijukat, természetesen WC papírral! Mindezt azért, mert ha fordított irányba törölnék akkor súlyos fertőzést okoznának saját maguknak, ugyanis a végbélnyílás körül mindig vannak olyan bacik amik ha bekerülnek a hüvelybe folyást és egyéb kellemetlen tünetet okozhatnak!
2014. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!