Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé megijedtem, valaki...

Eléggé megijedtem, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Kb. mindig is krémes folyásom volt, amióta csak az eszemet tudom, viszont 1 hete besárgult, gondolom, elkaphattam valami fertőzést. Megijedtem, és azóta rágódom azon hogy mihez kezdjek (persze, nőgyógyász, de mégis hogyan valósítsam meg, mert anyukámmal ezekről nem lehet beszélni). Ma felfedeztem a csiklóm felett egy sebet, sőt, nem is sebet, inkább "lyukat". Úgy néz ki, mint egy fül átszúrva, és baromira fáj. Ez így egyik napról a másikra termett ott. Nagyon megijedtem, ez minek a következménye? Illetve hogyan juthatnék el a nőgyógyászhoz "titokban"?
2014. okt. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy? 14 éves kortól mehetsz egyedül (vagy például egy barátnőddel). Persze anyukáddal meg kell beszélned, hogy később érsz haza, de kitalálhatsz valami álindokot. Nézd meg az interneten a helyi sztk-s nőgyógyászat telefonszámát, és hívd fel őket, hogy be kell-e jelentkezni. Azt is nyugodtan elmondhatod, hogy anyukáddal nem tudsz erről beszélni, szerintem ebben is lehet, hogy tudnak segíteni, biztos nem te vagy az első ilyen eset. Ha van gyermeknőgyógyászat, az még jobb, akkor oda menj.

2014. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15, úgyhogy szabad a pálya. És ha szeretnék bejelentkezni, akkor mit kell mondanom? (Köszönöm szépen a választ :D)
2014. okt. 14. 19:49
 3/5 anonim válasza:
Kórházban ügyelet is van, ha oda szeretnél menni. Sztk-ba elég hosszú várakozás lesz. A sárgás folyás valami fertőzés lesz, az tuti. Arra kapsz majd valami kúpot nagy eséllyel. Ezt a sebes dolgot nem értem. Nem csináltál semmit se, ami miatt sérülhettél?
2014. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, és reggel még nem is volt ott, a kérdés kiírása előtt 10 perccel voltam pisilni, és akkor éreztem törlésnél, hogy fáj.
2014. okt. 14. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy értettem a bejelentkezést, hogy kell-e időpontot kérni, vagy csak odamész és kivárod a sort.

2014. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!