Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fehér lepedék a...

Mi lehet ez? Fehér lepedék a nemiszervemen, nem lehet lekaparni. Valaki, kérlek titeket!

Figyelt kérdés

A herpeszre gyanakszom, de nincsenek hólyagok, csak fehér kis foltok és csak egy kis területen, a csiklóm alatt. nem dudorodnak ki, nem gennyesek...csak fehér. diszkomfort érzésem is van (bár sokáig kapargásztam, nézegettem, tapogattam, lehet hogy az nem tett jót)

Orvoshoz nem kell küldeni, megyek magamtól is, de kellene egy kis megnyugtatás.


2014. okt. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán fáradj a dokihoz. És ha eszed van, nem piszkálod. Csodálom, hogy ma nem reggel a dokinál kezdtél nyitásra.
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen ne idegelj még te is, én ha a legkisebb baj van, azonnal megyek az orvoshoz! Reggel még nem volt ott, reggel csak picit érzékenyebb volt! Bekentem neogranormonnal, mert az segíteni szokott, de mikor lemostam és megnéztem tükörben, akkor észleltem a kis foltokat! Holnap az első dolgom lesz elmenni orvoshoz! Nem mindenki felelőtlen idióta aki erre az oldalra ír!
2014. okt. 14. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nem gomba? Ha viszket akkor az lesz.
2014. okt. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

volt már gombám...kb fél évente :/ Az nem ilyen.

De nem igazán értem, mert reggelre elmúltak ezek a dolgok. :O Felnyomtam egy hüvelyflóra helyreállító gélt meg vastagon bekentem canestennel biztos, ami tuti és reggel akárhogy néztem nem volt semmi és nem is érzek semmit.

2014. okt. 15. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!