Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Az előző ciklusomnál...

Segítség! Az előző ciklusomnál elfelejtettem kivenni a tamponom és most meg nem tudom kiszedni. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve! 17/L

Figyelt kérdés
Szóval mikor utoljára menstruáltam bennem maradhatott az utolsó tampon, de nem értem hogy felejthettem bent, ilyen még soha nem fordult elő velem. Ma megjött és mikor tettem fel az újat, éreztem, hogy nehezen megy és akkor felnyúltam és kitapintottam, hogy van ott valami. Sajnos nagyon magasra felnyomtam és nem tudom kiszedni, a kihúzószála nincs már bent, szerintem kiesett. Apukám nevel, neki nagyon kínos lenne szólni, hogy gáz van. Mit tegyek? Kérlek segítsetek.

2014. okt. 14. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd orvos segítségét. Ne szégyellj elmenni nőgyógyászatra, de minél előbb!!!
2014. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Elmész nőgyógyászhoz a lehető leghamarabb és elmondod neki. Jaés hálát adsz az égnek, hogy nem kaptál toxikus sokk szindrómát.
2014. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz. :D

Ilyen a világon nincs. :D :D


Menj aludni, elég volt mára a Zinternetből! :D

2014. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úristen!!! Az mit jelent? De most hogy menjek orvoshoz? Vagy a sürgősségire?
2014. okt. 14. 23:10
 5/13 anonim válasza:
Mar nem azert, de azt hogy lehet bent felejteni?? o.O nem erzed hogy bent van valami vagy mi? jezusom.. szep kis fertozest is kaphattal igy..
2014. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem kaptál, akkor várhatsz holnapig :D
2014. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez akkor is baromság. :)


1. Hogyan hagyhatta el csak úgy azt a kis zsinórt amivel ki lehet húzni? Csak észreveszem, hogy hoppá benne van a bugyimban vagy valami.

2. Ha volt ideje csak úgy elveszni, akkor a kérdező meddig hagyta bent azt a tampont?!

3. Egy nő ezt tuti nem felejti el, hiszen hajtogatod azt a cérnát mindenfelé, amikor pisilsz és érzed is, hogy ott van. :D

4. Azt észrevetted, hogy megjött. De csak akkor tűnt fel a bentfelejtett tampon, amikor a másikat akartad feltenni? Hogyan véreztél így rendesen?

5. Két hét után már tuti lett volna valami tünet, mégiscsak fertőző dolog. Alhasi fájdalom, folyás vagy valami. Olyan nincs, hogy nem lesz semmi.


Kamu az egész. Ebben a formában ilyen nem létezhet.

2014. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Aki valaha használt tampont, az tudja, hogy kizárt dolog egy hónapra bent felejteni. Egyrészt lehet érezni, mikor tele van már szinte csúszik kifele, másrészt egy hónap után elképzelni sem merem, milyen rohadt büdös lehet ott lent. Ennyi idő alatt simán kijön a szaga a gyakorlatilag már rohadó tamponnak.

Plusz szerintem ha tényleg olyan debil valaki, hogy bent felejti, akkor is max. a 3. napon kicsusszanna egy nehezebb kakilás során, mivel igencsak tele van már.


Szóval ha ez a kérdés komoly, menj nőgyógyászhoz, de nem a tampon miatt, hanem mert van ott valami, aminek nem kéne.

2014. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennyi ideig nem vetted volna észre?

Nem volt büdös?

2014. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel nőgyógyászt még ma
2014. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!