Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Cseh Erika szülész-nőgyógyá...

Dr Cseh Erika szülész-nőgyógyászhoz jár valaki a 13. kerületben?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy hozzá fogok járni és csak kíváncsi lennék a véleményekre vele kapcsolatban.
2014. okt. 15. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én máshoz járok -
2014. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De menj csk hozzá, mindenképpen jobb a női nőgyógyász
2014. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jókat hallottam róla.
2014. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi jártunk hozzá, tegnapig. Amikor baj volt eltűnt, eleve közvetlen szám nincs is hozzá, asszisztencián keresztül pedig lehetetlen elérni. És amikor felhívom, hogy baj van, közli ,hogy holnapra talán be tud szorítani időpontra. Egyébként is mindig várni kellett 10-20-30perceket akkor is, ha időre ment az ember. A stílusával sem voltunk kibékülve, így nekünk tegnaptól új orvosunk van. Egyébként a korrekt tájékoztatás végett, jó szakember, és nem köntörfalaz, ha arról van szó, de nekünk olyan orvos kell, aki minden pillanatban elérhető, ha már otthagyjuk minden hónapban a fizetésünk egy jó részét nála.
2015. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!