Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves vagyok és vibrátort...

21 éves vagyok és vibrátort használok, de még nem voltam senkivel, a nőgyógyásznak mit mondjak?

Figyelt kérdés
Problémáim vannak a menszeszemmel és szerintem ideje amúgy is elmennem a nőgyógyászhoz, de azt mégse mondhatom, hogy nem vagyok benne biztos, hogy szűz vagyok.
2014. okt. 15. 16:46
 1/10 anonim válasza:
92%
Hidd el, hallott már ilyenről is.
2014. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan szűz vagy, de biztosan nincs szűzhártyád sem.. De ettől még szűz vagy.. Orvosi értelemben ezt azért fontos mondani, mert közvetlenül nemi kontaktussal terjedő betegséged ugye így nem lehet.
2014. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor is. Nincs valami "szép" megfogalmazása?
2014. okt. 15. 16:49
 4/10 anonim válasza:
78%
Szűz vagyok, de a szűzhártyám már átszakadt (nem csak behatolással lehet átszakítani)
2014. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor, ha azt mondom szűz vagyok az elég?
2014. okt. 15. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam még férfivel"-de csak, ha kérdezi


az nem látszik számára, hogy vibrátorral dugtál, a szűzhártyád sporttól is átszakadhat, továbbá egyéni a mérete, megléte

2014. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%

A nőgyógyász bácsi,nénike teljes mértékben tisztában van ilyesmivel.Még egy halvány kuncogást se fog elnyomni te a Xik páciense vagy,aki után még jön egy rakás.

Sokkalta cifrább dolgok előfordulnak ám ott.

Én már olyan extrém oda nem illő dolgokat vettem ki egyes nemszervekből,amitől biztos sokan eldobnák az agyukat.

2014. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos előfordulhat elég durva beszólás is, itt is olvashatsz nem is egyet...

Mundenképpen keress női orvost első alkalommal, és természetesen mond azt hogy szűz vagy, hiszen az is vagy!

Orvosi értelemben csak az érdekes hogy nemi életet éltél e már, van e esélye a másiktól elkapni bármit...


Amúgy 23 éves kortól illik először elmenned ellenőrző szűrésre, vagy pedig a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.

2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi a probléma a menzeszeddel?

Nem rendszeres?

2014. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A menszeszemmel az a probléma, hogy kb fél éve fájdalmasan jön meg, olyan mintha egy gát szakadna át(ezt érzem is) és utána 3 napig "pokolian" fáj az alhasam. + úgy tűnik egy női ismerősöm nálunk ment el a mosdóba és úgy hiszem elkaptam tőle valamit. Viszket. Szóval nem húzhatom :/
2014. okt. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!