Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lehetek terhes, igaz?

Nem lehetek terhes, igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Baratommal elvesztettem a szuzessegem. Persze vedekeztunk gumival es a baratom el se ment. Holnap utan kéne megjonnie de mindig elobb szokott de most semmi gorcsom sincs...mi leht a baj?



2014. okt. 15. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Létezhet olyan is, hogy álterhesség..

Am hogyhogy el se ment? Befejezetlenül hagytad szegényt?

2014. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon fajt nekem ezert abbahagyta..

Mi az a alterhesseg?

2014. okt. 15. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából kizárt hogy az legyél. Ha csak az nem hogy ügyetlenül húzta fel és esetleg kiszökött vágycsepp, mert hogy az is tartalmazhat spermiumot. De mondom szerintem kizárt.
2014. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első alkalom utan késhet?
2014. okt. 15. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nézz utána az álterhességnek.. Google a barátod.. Am nyilván ha fáj, abba kell hagyni, de attól még van szád is, kezed is.. Tudod milyen rossz egy pasinak, ha "besül"? Nekem az esetek 30%-ba be is gyulladok, ha nagyon felizgulok, de nem jön ki aminek ki kell...
2014. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már tudom..

De mennyit keshet?

2014. okt. 15. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy terhes.

Ha csak holnap utan kell megjonni még nem is kesik.. par nap ide oda csuszkalas belefer! :)

Ha normaliasan hasznaltatok az ovszert semmi eselye, sot el sem ment még kevesebb. Ennyire nem konnyu teherbe esni nyugi! :)

2014. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán késhet egy hetet is vagy többet is... keress rá google-ba!
2014. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!