Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezekre az értékekre Cypromix?...

Ezekre az értékekre Cypromix? Ne keressek inkább másik dokit?

Figyelt kérdés

0 perces glükóz 5,6

120 perces glükóz 4,7

0 perces inzulin 10,67

120 perces inzulin 9,8

Az FSH 5,5 és az LH 12.35.

Tesztoszteron 1,07

Ezekkel az értékekkel mentem vissza az orvoshoz tegnap. A vért a 21. napon vették. Ezekre az endokrinológus azt mondta, hogy jó értékek. Többször is rákérdeztem az FSH és LH arányára, de azt mondta jók. Írt fel D vitamint, A vitamint meg egy hormongyógyszert, ami fogamzásgátló is egyben (Cypromx). Félek elkezdeni szedni, mert nagyon nem jó dolgokat olvastam róla itt. Azt mondta próbáljuk ki a pattanásos bőr és a szőrősödés ellen meg csináltassak egy vérvételt majd mielőtt januárban visszamegyek hozzá, mert lehet, hogy emelkedni fogom a TSH-m. Most is 3-as. Aztán ha igen, akkor alulműködés van és megpróbáljuk kezelni azt. De ezt mindenképpen nézzem meg a bőröm miatt. Szerintetek?



2014. okt. 17. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A cukrod nem jó, a 0 perces inzulinod sem, ez sztem ir. Keress másik endokrinológust! www.mensmentis.hu
2015. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!