Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas együttlét, vágás...

Fájdalmas együttlét, vágás szerű seb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem jó kategóriában teszem fel a kérdésemet.

Hosszú hetek óta először voltam együtt a barátommal és ekkor a behatoláskor éreztem, hogy mintha egy kicsit megsértette volna a hüvelyemet. De miután nem éreztem többé fájdalmat, folytattuk a dolgot.

A lényeg, hogy most a hüvelybejáratom alatti területen egy kisebb vágás szerű sérülés található, ami befelé a hüvely bejárata felé nyúlik. Olyan mintha szétnyílt volna a bőr. Egy kicsit vérzett is. Ez történt 2 napja. Eddig pihentettük a dolgokat.

A mai napon újra ránéztünk, de még mindig ugyanúgy néz ki de ma már nem volt véres.

Lehetséges, hogy ennyire megsértettük?

Vagy esetleg valamilyen baktérium okozhatta?

Akkor már a páromon is kijött volna és nem egyből az együttlét után?

Valamilyen kencefice javaslat?


Köszönöm előre a segítőkész válaszokat


2014. okt. 17. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább menj el orvoshoz. Így látatlanban nagyon nehéz tanácsot adni. Azért egy orvos nem az első ilyet látja és neki egy apró jel is elárulja, hogy mi lehet a gond.

Canesten kenőcs biztos nem fogja elrontani. Próbáld meg vele, ha egyáltalán nem akarsz orvoshoz menni.

A párodon nem biztos hogy ki jön. Nagyon sok fertőzés csak a nőkre hat, és a férfiakon semmilyen elváltozást nem okoz. Pedig rajtuk is jelen van.

2014. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Köszönöm szépen, de szerintem nem fertőzés. Mivel több hét után először voltunk együtt és egyből éreztem a fájdalmat és az együttlét után egyből látszott a seb, nem hiszem, hogy ilyen gyorsan előjött volna a fertőzés.

Külföldön vagyok, csak 2 hét múlva tudnék leghamarabb is orvoshoz fordulni.

2014. okt. 18. 17:37
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Hasonlót tapasztaltunk mi is a hét elején, bár nálam a barátomnál is előjött.

Kiderült közben hogy mi volt? Mivel kezelted? :)

2014. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát egyenlőre nem derült ki, miért jöhetett ki. A nőgyógyász azt mondta, valószínűleg elvékonyodott ott a bőr melynek számos oka lehet:

tanga, fogamzásgátlócsere, borotválás


Ám szerintem ha a barátodnál is kijött azzal érdemes dokihoz fordulni, az valóban lehet herpesz

2015. jan. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!