Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem, van a mellbimbóm körül...

Nekem, van a mellbimbóm körül 2 pattanásszerű valami. Félek, hogy rákos vagyok. Fájnak is a melleim, néha kicsit befeléhúzódnak a mellbimbóim. Valaki segitsen, hová forduljak?

Figyelt kérdés

#mellrák #mellbimbó #elváltozás bimbóudvar
2014. okt. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A pattanásszerű valami lehet faggyúmirigy, az van a mellbimbó mellett, a bimbóudvarban, kicsit be is gyűlhetnek. Ha fáj, és a mellbimbód változik, akkor menj nőgyógyászhoz. Nem tudom mennyi idős vagy, de fiataloknál a mellrák ritkább, sokkal gyakoribbak a jóindulatú, hormonfüggő elváltozások, amelyek esetenként produkálhatnak fura tüneteket. Menj orvoshoz, de ne paráztasd magadat feleslegesen.
2014. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!! Az a pattanás szerű vmi,az nem pattanás! nekem is vannak olyanok...ártalmatlanok!
2014. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem pattanás, hanem teljesen normális, minden nőnek olyan a melle! A fájás időnként , a növekedéstől van. A rák NEM fáj csak a legvégén!

Semmi bajod sincs nyugi!


Mennyi idős vagy?

2014. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy ha ennyire aggódsz menj el nődokihoz

megnézetni

2014. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!