Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet a puncimmal? (Bővebb...

Baj lehet a puncimmal? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A nagyajkaim és a kisajkaim között ilyen fehér furcsa szagú váladék van.Fürdés természetesen rendszeres.

De reggelre mindig ott van. ._.

Mit csináljak vele?



2014. okt. 22. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
**Egy leány/14
2014. okt. 22. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, vettem Canesten krémet, fürdés után bekentem (de csak azt, a hüvelybe nem!) és pár nap alatt elmúlt.


Általában akkor jött ki, mikor nem jól töröltem meg pisi után és bepállott.

2014. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem pici fehér kis pöttyöcskék,ill ha megszárad akkor büdös szaga van,mert akkor lehet hogy smegma,ha a puncid befülled akkor szokott felgyűlemleni,a fiúknál is van,ha ők nem mossák meg rendesen akkor ebből fitymaszűkület,letapadás,gyulladás lehet náluk.


Ha smegma lenne,rá tudsz keresni,akkor nyugi mindenkinek van,ezért mosakszunk minden nap,csak kamaszkorban néha többet termel a szervezetünk.

2014. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :>
2014. okt. 22. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma ezzel, tartsd tisztán, ennyi.
2014. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!