Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van a nőknek menstruálás...

Miért van a nőknek menstruáláskor "szaguk"? Ezt mi miatt lehet érezni? Gáz ha valaki megérzi rajtunk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha rendesen tisztálkodsz, gyakran cserélsz betétet, és megelőzöd, hogy minden odalenn bepáljon a betét fölött, akkor kétlem, hogy bárki megérezné. Én személy szerint még sosem találkoztam senkivel, akire azt mondtam volna 2 szimat után, hogy ,,hmmm ez menstruál".
2014. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Én is sűrűn megerzem másokon, ezért sem.használok betétet. (amúgy sem szeretem).Ettől függetlenül azt gondolom,hogy ez pusztan igénytelenség.. ha cseréli, mosakszik akkor nem kellene budosnek lenni..
2014. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én betétet használok, de soha senki nem mondta, hogy "érzem, megjött neked!"

Az első 2 napban óránként cserélem a betétet, és rendesen tisztálkodom, bár ezt akkor is megcsinálom ha éppen nincs megy.

2014. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Max nő tudja megérezni

Ha nagyon finom az orra

2014. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem az orra, hanem a szaglása
2014. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapból a dolognak nincs szaga,de levegővel érintkezve elindulnak benne kémiai folyamatok.

Levegővel érintkezik amikor az ember pisil. Nem minden pisilésnél cserélem ki, ha betétet használok, mert akkor óránként cserélhetném, az meg akkor sem gazdaságos, ha kis nedvszívóképességűt használok.

Ennek'ellenére soha senkin nem éreztem még.

2014. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez baromság, nem szoktam érezni senkin
2014. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megszoktam érezni,ha egy közegben vagyok az illetővel.
2016. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!