Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik? Szuz vagyok 2...

Miert kesik? Szuz vagyok 2 szer masztiztam (mostam kezet stb stb) es ebben a honapban kesik nem tudom miert 14/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, valoszinuleg meg nem allt be rendesen a mentruaciod. Siman keshet, kimaradhat, stb. Nyugi, ez normalis ebben a korban.
2014. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a masztitól nem lehet bajod. én ennyi idősen csináltam már. ha eddig se volt beállva a mensid akkor ne parázz, ha igen, akkor lehet cisztád is akár. ha sokáig kimarad menj el orvoshoz.

nekem amúgy rendszertelen mióta van, volt egy időszak, mikor kéthavonta jött meg és ez számított "normálisnak" aztán végül egyszer 3 hónapra jött utána meg 2 hétre a következő feladtam és elmentem orvoshoz. persze addig arra vártam, hogy majd beáll. cisztán volt és most is van.

2014. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# 17/lány
2014. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!