Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hogy oldjátok meg...

Lányok, ti hogy oldjátok meg menstruáció alatt, hogy ha például vendégségben vagytok, ne legyen sehogy se túl feltűnő hogy megjött?

Figyelt kérdés
Pl. zuhanyzás, WC, stb...
2010. jan. 25. 13:55
 1/10 anonim válasza:
100%

Háát,mivel wc-re ill.zuhanyozni valószínű nem társaságban fogsz menni,így nem lesz nehéz megoldani...

De ha arra gondolsz,hogy hova tedd a betéted,mert zavarna,ha ki kellene dobnod az ő kukájukba,akkor tedd zacsiba és rakd el a táskádba,és otthon majd kidobod.Feltéve,ha nem egy hétig vagy vendégségben,mert akkor célszerű valahogy hamarabb megszabadulnod tőle.

2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát néhe ott alszom 1-2 barátnőmnél, és olyankor azért el tudok mélázni ilyen problémákon :)
2010. jan. 25. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést, de megpróbálok válaszolni. Szóval gondolom a betét / tamponcserét a wc-n végzed. Vidd be magaddal! Biztos senki se fog megmotozni a wc előtt! :) A használtat meg csomagold be wc papírba, tedd zsebre, és osonj ki a kukához, ha nincs bent. Ha egynél több zuhanyzási lehetőség nincs, akkor vegyél nedves törlőkendőt, és azzal "mosakodj" meg. Ha nem elég nagy a zsebed, vigyél be táskát! Lányoknál nem fura, hogy mindig náluk van pl a sminkkészletük :) Tamponnál egyszerűbb persze, nincs annyi gond. A szerintem nagyobb baj az ilyenkor szokásos hasmenés... Hát, arra nem tudok tippet adni, de inkább a wc-be minthogy bajod legyen :)
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a tetejére tedd a betétet, hanem kicsit túrj bele a szemétbe! Átlag kétnaponta úgyis le kell vinni, és ahol nők vannak, nem szokatlan hogy betét van a kukában! Nem kell parázni! :)
2010. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Azért barátnőknél szerintem simán meg lehet mondani vagy valahogy szóba hozni, hogy megjött (szerintem előttük nem "ciki") és akkor nem csodálkoznak, ha találnak egy betétet/tampont a kukában.
2010. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már így! Én azt csináltam, hogy egy lezárható telótartóba raktam néhány tampont(elég fura ötlet), és zsebre tettem, mintha ott lenne a telefonom! Na, és ezt vittem be a WC-re! Aztán ott nem dobtam ki a kicseréltet, hanemnagyon alaposan becsomagoltam, visszatettem a tartóba, aztán meg a táskámba raktam egy zacsiba a használtakat, persze becsommagolva! És az estéken kívül nem fürödtem, hanem nedves, intim törlőkendővel töröltem meg magamat.
2010. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a baratnodnek elmondhatod, de ha nem szeretned, akkor alaposan csomagold be es tedd be a taskadba, aztan majd kidobod egy kukaba.
2010. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én kedveseméknél is így szoktam (ált van olyan mázlim, h akkor jöjjön meg mikor nagyritkán sikerül Nála aludnom...): becsomagolom wcpapírba, aztán elrejtem a táskámba, aztán otthon kidobom. fürödni ált együtt szoktunk, így akkor is tampon és bugyi... Nem, nem vagyunk hülyék. :D Nekünk így jó... :)

16/L

2010. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

tampon+bugyi???

úrísten de visszamaradott világban élünk!!

2010. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként a WC sem dugul el ha a tampont beledobod...feltéve ha nem ilyen régi tipusú...lehet hülye vagyok,régen énsem mertem wc-be dobni,de aztán vendégségben nem tudtam egyszerűen máshova..
2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!