Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig pisilnem kell, de nem...

Mindig pisilnem kell, de nem úgy, mint amikor felfázik az ember, hanem teljesen más, rendellenesebb. Mi lehet ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tehát mindig érzem egy kicsit, hogy pisilnem kell, de nem jön semmi..már fáztam fel, az nem ilyen volt. (Nem érzek semmilyen égő érzést, nem csíp, ráadásul nem fázhattam fel sehol, mert ügyelek erre.)

Pár napra elmúlt ez a dolog, de észrevettem, hogy ha sokáig nincs lehetőségem vécére menni (pl. suliban), akkor utána hiába pisilek, úgy érzem, hogy még mindig nagyon kell, és hiába próbálkozom, nem megy..utána még 3-4 órán át tart ez az érzés.

Kiegészítésképpen: Amikor pisilek, akkor a szokásos megkönnyebbülés helyett olyan érzésem van, hogy 'mindjárt bepisilek', pedig már zajlik a dolog, tehát ennek örülnöm kellene.. : D Valamiféle fájdalmat érzek, bár nem nevezné kifejezetten annak, inkább olyasmi, mint amikor az ember visszatartja közben, csak erősebb, és én nem tartom vissza. (Ez a legkevésbé jól elmagyarázható része a dolognak, de fontosnak tartom.)

Tudom, fura ez az egész, de kezd nagyon zavarni..

A válaszokat előre is köszönöm!

18/l.


2010. jan. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A húgyhólyagod is be lehet gyulladva, vagy mittudomén... Mindenkép keress fel nőgyógyászt, mert ezt jobb, ha kezelteted, nehogy a későbbiekben probléma legyen!

Nekemis nőgyógyászhoz kellene mennem - más miatt, de én hülye mindig halogatom. De holnap kérek időpontot, Te is tedd ezt! :)

27/n

2010. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben szinte havonta voltam nőgyógyásznál, legutóbb két hete.Visszatérő hüvelygombám volt, de arra írt fel kúpot..nem említett semmit a húgyhólyagommal kapcs. : D
2010. jan. 25. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer ott voltál, megkérdezhetted volna. Nem szabad szégyellni semmilyen rendellenességet. Mindíg arra gondolj, hogy neked néhány éven belül vilgra kell segítened a babádat. És ehhez egészségesnek kell lenned. Tehát mindent őérte, ismeretlenül is. Menj el urologushoz. Semmmilyen beutaló nem kell, csak elmész a szakrendelésre. Ne hanyagold el. Én pasi létemre, direkte női urologust választottam. Nagyon kedves, cseppet se hoz zavarba...
2010. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor két hete ott voltam, még nem jelentkeztek ezek a tünetek, tehát nem tudtam neki megemlíteni.. :(

Igazad van, mindenesetre adok magamnak egy hetet, kipróbálok egy-két házi gyógymódot, ami elmulasztja az esetleges gyulladásokat (sós fürdő, stb), aztán ha nem válik be, akkor elmegyek orvoshoz vele.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!