Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért újul ki mindig a hüvelyg...

Miért újul ki mindig a hüvelygomba? Mit tegyek? Alternatíva?

Figyelt kérdés

Kaptam szájon át szethető gyógyszert, kúpot és kenőcsöt is. Aztán flóravisszaállítás egy hónapig.


A párom is gyógyszerezett, krémezett.


2 hónapig vártunk a szexxel, biztonság kedvéért óvszerrel voltunk együtt. Reggelre már folyásom volt :/


Mindig ez van már egy fél éve. Nem tudunk rendesen együtt lenni, rámegy a kapcsolatunk :/


2014. okt. 26. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem gomba az ami nálad van, hanem baktérium.Ami nincs normálisan kikezelve.Ezért hiába szedsz bármit ami gombára jó, a baci él s virus odabent:)
2014. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt tenyésztés. Gomba.
2014. okt. 26. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Kitalálom: fogamzásgátlót szedsz.

Próbálj váltani, ha amellett is ez van, akkor hagyd abba a szedést.

2014. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót.
2014. okt. 26. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
2 Ha gomba lett volna, ennyi kezelésre elmúlt volna. Lehet összekeverték a leleteidet..
2014. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Allergia az óvszerre?
2014. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kiújuló gombám volt, ami gyógyszerre sem múlt el, úgyhogy nem hiszem, hogy összekeverték a leleteket.

Szerintem is lehet az óvszertől is, vagy esetleg át kellene gondolni a cukorfogyasztás mennyiségét.

2014. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem eszek cukrot, üdítőket, kávét is cukor nélkül, sütemény havi egy, lisztet sem eszek.
2014. okt. 26. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éve visszatér. Nem használ már hosszútávon szinte semmi. Gréfruitmagcseppel tartom most kordában, de a rohadt kis dögök már ezt is megszokták. :(

Mondjuk én a lisztre és cukorra tippeltem volna, de látom te nem eszel azt se. Ez komoly? Én meg sokat eszek, mert imádom és nem tudok lemondani róla, és azt mondták, olvastam, hogy azért jön vissza.

2014. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a huvelyflora is felborult.a sok gombaolo kup utan kellene vmi huvelyflora helyreallitot hasznalni, konnyeden ujra visszatelepszenek felborult ph miatt

Pl ellentampon

2020. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!