Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem izgulok fel/nedvesed...

Miért nem izgulok fel/nedvesedek be?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a párommal. Iszonyatosan jó pasi, rendes ember, mindennél jobban szeretem, és tervezzük a közös jövőt. Isteni az ágyban, és még sorolhatnám..

A kapcsolatunk elején egy csóktól olyan nedves lettem, hogy csak na, és alig bírtam magammal. Most pedig rendesen van előjáték, de semmi, alig nedvesedek, pedig nagyon kívánom, és ha nincs meg a heti 2-3 szex, alig bírom. Tehát nem a vággyal vagy vele vagy hasonlókkal van a baj, velem..

Az előző kapcsolatomban szintén ez volt, egy idő után nem nedvesedtem..


Mitől lehet ez? Fogamzásgátlótól lehet?


2014. okt. 27. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésem a fogamzásgátlót szedsz-e akart lenni. Szerintem simán lehet, sok csajnál szárazságot okoz.


Vagy nem hangol rá eléggé a srác. De aktus közben is rossz? Mert én pl. aktus előtt soha nem vagyok nedves (pedig orgazmusig izgat, stb.), de az első behatolás után már tocsogok.

2014. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon élvezem a szexet vele, isteni jó, de nem vagyok nedves közben sem. Néha előfordul, hogy én is tocsogok, de ritka :( Félek, hogy előbb utóbb azt hiszi, hogy már nem izgat vagy vele van a baj :(
2014. okt. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!