Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esténként két hashajtót...

Esténként két hashajtót veszek be mert félek, hogy jobban elhízom. Rossz felé haladok?

Figyelt kérdés

Duci vagyok mindig mindneki megszól, már kevesebbet eszem de esténként mindig beveszek két hashajtót ami másnap reggelre megteszi hatását délelőtt 3-4 x is megyek wc-re.

Félek, hogy ennek nem lesz jó vége de attól is félek, hogy még jobban elhízom. :S


2014. okt. 27. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű a rászokás, mint minden hasonlóra. Inkább a bevált módszereket kellene beiktatni az életedbe: rostdús étrend (pl. cékla) egyik oldalról és a visszafogott étkezés a másik oldalról. A rendszeres testmozgásról nem is szólva.
2014. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó amit csinálsz.Az egy dolog,hogy hozzászokik a szervezeted,de a beleidet is nagyon kikezdi.Én mályvateát ittam huzamosabb ideig,eleinte használt is 84 kg-ról lefogytam 66 kg-ra.De annyira hozzászokott a szervezetem,hogy anélkül már el sem tudtam menni wc-re,sőt egy idő után hányni kezdtem meg görcsölni a gyomrom és a beleim.A bélbolyhaimat teljsen tönkretette.Utána egy év kellett hogy újra rendesen legyen minden nap székletem,minden praktika nélkül.Inkább válts életmódot.
2014. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Duciság ellen a rendszeres testedzés és a könnyű, vegyes étrend hatásos. A hashajtásos módszered végkimenetele akár halál is lehet. Ne juss el eddig.

Azt írod, kevesebbet eszel. Ez önmagában megint csak nem elegendő. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Kerüld az alkoholt, cukros ételeket és italokat. Gabonafélékből készült ételeket minimalizáld (kenyér, péksütemény), az is durumlisztből készüljön, vagy teljes kiőrlésű lisztből.

Ha jóban vagy a halacskákkal, akkor azt fogyaszd sertéstarja és hasonlók helyett.

2014. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hashajtózz! Az esti vacsorára figyelj nagyon oda, hogy csak minimálisat egyél.
2014. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!