Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves multam es eleg nagy...

16 eves multam es eleg nagy melleim vannak (85-90D) es megvannak ereszkedve. Annyira utalom es nem erzem magamat szepnek emiatt. mit tudndk ellene tenni? Edzessel orvosolhato? Valami tipp?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha 85-90-es méret kell, akkor elég kövér is vagy amellett, hogy nagyok a melleid. Nem ártana ÉSSZEL fogyni, mert a túlsúly nem egészséges.
2014. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha picit idősebb leszel, majd én megedzem neked. De ilyen mérettel csakis szép lehetsz! Küldj róla fotót privibe!
2014. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h nem vagyok dagadt sem kover csak van egykis feleslegem.. masodik kommentezo aranyos vagy:)
2014. okt. 27. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
A mellméreteden nem tudsz változtatni, de talán könnyebb elfogadnod magad, ha beszélgetsz a problémádról. Hívd az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 számon hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile hívószámról.
2014. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Kösz. Komolyan kíváncsi vagyok, hogy nézel ki. Amit leírtál azok alapján egy kis bombázópalánta lehetsz, csak még nem veszed észre, mert nem tudod, mire buknak a férfiak. És fogalmad nincs arról, hogy a világon senki nem tökéletes. Csak ne akarj máshogy kinézni, könyörgöm, ne akarj más lenni!
2014. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy melleid vannak és valóban nem vagy kövér (a kis súlyfelesleg nem az, bár már a kifejezést, mármint a súlyfelesleget is hülyeségnek tartom), akkor tényleg bombázó lehetsz. Egyetértek a második válaszolóval, a legtöbben erre bukunk! Én biztos, hogy nem tudnék betelni a melleiddel, a nagy melleket csak imádni lehet. Azon, hogy meg van ereszkedve (bár lehet csak te hiszed azt, hisz a természetes melleknek nem labda formájuk van, szerencsére) az edzés nem "segít". Bármilyen edzéssel meg fogyókúrával meg már csak azért is óvatosan, mert a melleidből is fogyhatsz, amiért nagyon nagyon nagy kár lenne, ráadásul úgy már lehet nem csak kisebb lenne, hanem tényleg meg lennének ereszkedve. Szóval légy rájuk büszke így, hisz fantasztikusak lehetnek!

24F

2014. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

A 85-90-es eret annyit jelent, hogy ez a mall alatti körméret.

EZ AZ, ami igen sok, és emiatt kövér a kérdezö.


A mell méretét maga a kosár betüjele mutatja, és ez "D" tényleg aránylag nagy.


De ha a kérdezö nem lenne ilyen vastag, akkor lehetne csinos, így csak dagadt.

2014. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még rengeteget fejlődhetsz - és fogsz is - valamilyen irányba!

Ennek a kérdésnek kb. 2 év múlva lenne igazán érteme, mert addigra már jobban kialakul a tested... Nőhet a melled, nőhetsz még - tehát az arányok maguktól is változhatnak!

DE: nehogy el kezdjél ész nélkül fogyózni, mert ha egyszer a melledből lemegy, és el kezd lógni, akkor az már szinte biztos hogy nem fog pozitív irányba változni! Egy hülye, fogyóval egy életre hazavághatod a gyönyörű halmaidat!!!

2014. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kövér. Van akinek nagyobb genetikailag. Ennyi.
2014. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg inkább áldás, mint átok, mert sokan szeretik a nagy melleket.
2014. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!