Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gond lehet, hogy ennyivel...

Gond lehet, hogy ennyivel előbb megjött a mensim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok, és körülbelül 14 éves korom óta menstruálok. Többször is előfordult már,hogy 1-2 napot késett vagy előbb jött meg a menstruációm, viszont most egy kicsit megijedtem,mivel 3-án kellene,hogy megjöjjön, és ma (27.-én) jött meg, tehát pontosan egy héttel előbb. Általában mindig van egy "mindjárt megjön" érzésem, de most nagyon hirtelen ért, nem számitottam rá és nem is voltak előjelei. Bár mivel még csak ma este jött meg, ezért nem erős a vérzésem épp,hogy csak volt nyoma... Párkapcsolatban élek, de mindig szigorúan védekezünk,tehát terhes nem lehetek... Gondot jelenthet ez? Mi van ha csak most egy picit vérzik és aztán nem is fog? Nagyon félek...

2014. okt. 27. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanez történt velem is tegnap, csak nekem 10 nappal hamarabb, (bocsi hogy ideírtam) csak kiváncsi vagyok én is :(
2014. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

velem is volt már ilyen. sőt, olyan is előfordult, hogy 1 és fél hónapon keresztül folyamatosan megjött. Szerintem nem fog örténni semmi baj, csak egyszerűen így jött meg.

13/L

2014. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!