Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici, lila, nyomásra érzékeny...

Pici, lila, nyomásra érzékeny csomó a nemi szerven. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először egy szőrtüsző gyulladásnak véltem, majd elmúlt. Utána pattanásnak nézett ki, kinyomtam, kiürült és szerencsére elmúlt. Pár hét múlva vettem észre, hogy a helyén pici, barna, bőrkeményedésszerű pötty alakult ki, de nem fájt, nem jelentett gondot így nem is törődtem vele. néha feltelt, akkor szépen, fájdalommentesen ki lehetett nyomni, olyan volt mint egy betokosodott pattanás. Aztán nem rég észleltem, hogy kicsit nőtt, lila színű lett, kicsi kitüremkedésekkel. Rengeteg ismerősömön láttam már ilyet háton illetve karon, ezért azt hiszem hogy egy ércsomóról lesz szó.ha nyomogatom kicsit fáj, de különösebb gondot nem okoz. Lehetséges hogy az? mit kezdjek vele? kéne aggódnom? Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm a segítséget.

2014. okt. 28. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!