Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy folyásom, amelyik...

Van egy folyásom, amelyik időnként jelentkezik, volt sárga és narancsárga, rothadt bűzös szaga van, és az állaga nem nyúlós, hanem olyan ragadósabb, mint mikor progeszteron fázis van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja antibiotikum kurát fejeztem be hűlés ellen. Befolyásolhatta ez a folyást?
2014. okt. 28. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Oké.. ez most indiszkrét lesz, előre is bocs, de muszáj megkérdeznem.


1. Viszket is?

2. Ha benyúlsz magadnak tapasztalsz a váladékban túrós, szemcsés dolgot?

2014. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen biztos hogy gomba! Az antibiotikumtól lett.

Canesten combi és 3-4 nap alatt vége.

2014. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én amúgy a jelek alapján Candidara gyakakszom. Nincs túrós állag. Közben a menstruációm is megjött és reménykedem, hogy enyhit valamit. Még egy tünet, hogy azóta volt egy aktusom (természetesen óvszer használatával) és az aktus után erősen érződött ez a halszerú búz. Nagyon meijedtem, mert nekem még életemben ilyen nem volt....
2014. okt. 30. 09:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Amugy igen, időnként, anyhén viszket, főleg egy bizonyos részen. Amióta menstruációm megjött, nem érzem a viszketést....
2014. okt. 30. 09:11
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor csak azért nem érzed a viszketést mert tampont használsz így a külső rész nem tud viszketni. ha viszeket egyértelműen gomba, Canesten kombi.~ magától nem múlik el, max tünetileg aztán újra előjön, ha elmúlik kezeld vele magad, az után is pár napig h már nincsenek tünetek, mert urad is összeszedheti és nekik fájdalmasabb mert hólyagosak lesznek, azt meg gondolom te se szeretnéd ha ping-pong meccset játszanátok ide-oda adogatva..
2014. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy többet életemben antibiotikumot nem szedek. Pénzkidobás, és aztán megint pénzkidobás, mintha hiányozna
2014. okt. 31. 16:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tampont használok hanem betétet, és úgy sem viszket már, a szaga is lassan megszünt, aztán nem tudom minek tulajdonitható
2014. okt. 31. 16:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen bevezem, mert ha nem még annál is több bajom lehet majd. Ez egy ördögi kör.
2014. okt. 31. 16:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2014. okt. 31. 16:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy amig lejár a menstruációm, ami nálam kb 5-6 napot tart ( a tüneteket a menstruáció előtt 3-4 nappal kezdtem észlelni ) nem mérgesedhet el ez a gombafertőzés, nem terjedhet el máshova is, annyi idő alatt? :S
2014. okt. 31. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!