Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ártana nekem ha a nunim...

Az ártana nekem ha a nunim amikor viszket, bekenném kézkrémmel?

Figyelt kérdés

léci értelmes válaszokat írjatok.

előre is köszi



2014. okt. 29. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha viszket akkor lehet gomba van a dologban. Olyankor fürödj le, töröld szárazra, és máris nem fog annyira viszketni. Ha meg igen, akkor lehet kapni ph semleges intim lemosókat, vagy gyulladáscsökkentő krémet amivel kenheted... Szerintem a kézkrémet hagyd, más a savháztartás ott lent, nem érne semmit, sőt, még lehet rosszabb lenne tőle.
2014. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
biztosan nem h mi kell ra attol fugg miert viszked ha esetlehmg gomba akkor canesten krem segithet ha nem akkor a sima popdikenocs is jo lehet sztem
2014. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

minden nap reggel este fürdök,wc után meg átöblitem


köszi az eddigieket

2014. okt. 29. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne kenj rá, ami zsírtartalmú, és olajos! Az végképp nem tesz jót egy olyan bőrnek, ami irritált... Az irritációt még az is okozhatja, hogy ha szőrtelenítesz borotvával, és éppen nőni kezd a szőr. Sok ember van akinek olyankor is viszket, vagy be is gyullad... Arra is jók a lemosók, illetve a gyulladáscsökkentős krémek. 1-es voltam ismét.
2014. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ártana, kézkrém csak a kézre való.

Attól függően kell kezelni, hogy mitől viszket, ha csak izzadság, és kívül viszket, akkor jó rá a hintőpor, vagy a körömvirág krém is.

2014. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cannestennel kenjed be inkább, egy cannesten kóp kíséretével
2014. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi kiséretével? Mi az a kóp?
2014. okt. 29. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!