Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati rendelőbe...

A nőgyógyászati rendelőbe illik bemenni a pasimnak? Mármint ahol vizsgál a doktor úr.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, hacsak nem terhességi ultrahangra mész. Más esetben nem tartozik a férfiakra, ami ott történik.
2010. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

szerintem sem.

olyan, mintha ellenőrizné az orvost, mintha nem bízna benne.

2010. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a kérdés, hogy illik-e, ha bemegy, akkor ki fogják küldeni, mert semmi keresnivalója ott.
2010. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

lehet, hogy nem küldenék ki, csak akkor valamilyen épkézláb kifogást kéne kitalálni. pl. hogy fél egyedül.

de ez nagyon ciki egy bizonyos kor fölött. :D

egy 12 évessel még érthető, ha bemegy az anyukája, de egy felnőttel a pasija. :DD

2010. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem illik, oda egyedül illik bemenni.

Mondjuk magánorvos magánrendelőben lehet, hogy beengedi, de ha nem terhes vagy, csak vizsgálatra mész, akkor minek bevinni, azt akarod, hgoy lássa, ahogy az orvos turkál benned?


Velem a férjem csak az UH-ra jött be, amikor terhes voltam, szülésnél is a fejemnél állt. Vizsgálatkor, amikor elkísért kint megvárt a váróteremben.

2010. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is ki fogjak kuldeni.

Egy ferfi nincs amit ott keressen, hacsak nem babarol van szo.

2010. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát nálunk a dokim kifejezetten kérte, hogy jöjjön be a párom is, pedig csak egy átlag (és nem terheses)rutinvizsgálatról volt szó. Amikor először mentem hozzá, akkor egyenesen odament a páromhoz, hogy nem akar bejönni? És bejött (fura volt, de jó volt, hogy ez egy közös dolog - és hogy közösen beszélhettünk az orvossal). Egy másik vizsgálaton meg már bementem egyedül és akkor is megkérdezte, hogy nem akar-e bejönni a párom. Merthogy itt ő is tehet fel kérdéseket, meg hogy lássa mi történik egy nőgyógyásznál, ha már részese a párom a szexuális életemnek. Szóval nem volt ebből semmi gond.


23L

2010. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

nagyon humánus nőgyógyászod van! :D

végül is egy férfi is lehet kíváncsi, mi történik ilyenkor.

ki ez az orvos? hogy hívják?

2010. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak rutin vizsgálat lesz, de vannak problémáim (has szurka, fura menses, nem akarok ezekre kitérni) és jó lenne, ha a párom is ott lenne és hallaná, ha esetleg valami bajom lenne. De persze alapból a váróban marad, talán jobb is, a csajában ott matat egy másik pasi. Szerintem magától is kimenne :D
2010. jan. 26. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szokásos, hogy a megbeszélös részen ott lehet a férfi is - ez a része általában ketejük ügye - a vizsgálatnál pedig kimegy. Ha még van valami tisztázni való, akkor utána visszahivják.
2010. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!