Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Most kezdtem...

Ez normális? Most kezdtem tampont használni (pár napja) és kicsit fáj amikor beteszem meg amikor kiveszem feszít? Később ez jobb lesz? Könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó irányba tolod fel? Nem csak fölfele kell nyomni, hanem sréhen hátra, szóval fel és hátrafele. Ha csak fölfelé nyomod, akkor az kellemetlen és fájhat is. Ha rástresszelsz, akkor meg még inkább rossz érzés. Én pl. munkahelyen vagy nyilvános mosdóban nem tudom könnyen betenni, mert feszélyez, hogy vannak a mellettem lévő fülkében, és ilyenkor úgy kell magamat megerőszakolnom :/

De ha rálelsz a megfelelő irányra (és nyugodt vagy), akkor könnyebb lesz.

Az pedig normális, hogy kifele feszít, hiszen jól megdagadt a magába szívott cucctól. Főleg, ha még szűz vagy, akkor pláne feszít kifele.

2014. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok és nem akkor fáj kicsit jobban amikor az elkezdem betenni utána már csak alig
2014. nov. 2. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:

*nekem

(nem helyett)

2014. nov. 2. 17:33
 4/4 Lilkooo válasza:
őm ez először is attól függ hogy mióta menstruálsz.. én a 4. hónapra rá döntöttem úgy hogy elég abból a francos betétből egyszerűen UTÁLOM!! És természetesen nem a super plussal kezdj hanem a mini minivel!! ez fontos én is azzal kezdtem és rohadtul kéányelmes volt :)
2015. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!