Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket és ég a hüvelyem de...

Viszket és ég a hüvelyem de viszont foluásom nem sok van csak átlagos és nem büdös. Ez fertőzés?

Figyelt kérdés
Nekem kb 2 hete volt olyan, hogy amikor pisiltem akkor égett és fájt ott ahol pisilek és piciket pisiltem de nagyon fájt. És a múlthéten kezdett el viszketni is a hüvelyem körűl és mostmár nem ég amikor pisilek de viszont nagyon viszket és már ég is meg amikor fürdök akkor a víz csípi is de lehet, hogy csak azèrt mert kivakartam. Folyásom nincs. Csak átlag mennyiség és nincs semmilyen szaga de a viszketés borzasztò. Ez most fertőzés? Volt mâr valaki íhu?

2014. nov. 3. 04:46
 1/2 anonim ***** válasza:

En voltam igy ket hettel ezelott.Nagyon csiptem egetett viszketett,szex is fajdalmas volt,nem is ment.Folyasom atlagos mennyisegu es szagtalan volt eleinte aztan kb 2 nap mulva a viszketes/csipes megjelenese utan feheresse es kicsit turos" allaguva valt. En vettem patikaban rozsamezet,es fecskendot,felszivtam bele es a huvelyembe fecskendeztem az egesz kis uvegcsevel amit adtak(kicsit fecskendeztem a kisajkaimra,csiklomra,tehat "kivulre" is)Mindezt fekvo helyzetben,enyhen felemelt csipovel hogy ne csurogjon ki belolem rogton.Nagyjabol 20 percet igy voltam aztan betet a bugyimba(mert rendesen folyik ki beloled),es ennyi. Enyhultek a tunetek masnapra valamennyit,de ereztem hogy nem vagyok 100%os,ezert megismeteltem ezt az akciot,es most rendben vagyok. Readasul ez a cucc termeszetes es olcso is(fecskendovel egyutt 600ft volt). Nekem bevalt!:)

En kiprobalnam a helyedben,es ha nem segit latogasd meg a nogyogyasz bacsit:D

2014. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kifogom próbálni.:)
2014. nov. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!