Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 honap utan ujra huvelygomba?

2 honap utan ujra huvelygomba?

Figyelt kérdés
Szeptember 12-en jartam nogyogyasznal aki egy enyhe huvelygombat allapitott meg nalam, nem voltak durva tunetei, nem viszketettem vagy egett a huvelyem, csak darabos feher folyasom volt. Kaptam kupot, kremet, szajon at szedheto tablettat. 3 napos volt a kezeles. A paromat is bekentuk a kremmel. Most 2 honap utan ujra vilagoszold, surubb folyast tapasztaltam, igy az akkor felirt kupbol kivaltottam megegyet (akkor nem vettek el a receptet fogalmam sincs miert igy erre hivatkoztam, hogy surgos lenne). Felhelyeztem most az elso kupot es bekentem magam az elozo kezelesbol maradt kremmel, de felek ez az ismetelt kezeles tobbet art mint hasznal. Az elott 3 nogyogyasznal jartam mire valaki adott egy kupot a "csak egy kis folyas" ellen, es elmondta hogy gomba, igy most nem alltam ugy anyagilag h orvoshoz tudjak menni. Nyilvan tervben van. Veszek a kura utan huvelyflora helyreallito keszitmenyt, de kivancsi vagyok velemenyekre, volt-e mar igy valaki h 2 honap utan ujra hasznalta ugyanazt a keszitmenyt? Nagyon ketsegbe vagyok esve:(
2014. nov. 4. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

szedtél antibiotikumot? pimafucint kaptál?

de mindegy is, a lactofeel és hasonlók hasznosak a kúp után.

2014. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!