Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányokhoz! Légyszi tudnátok...

Lányokhoz! Légyszi tudnátok segíteni? Nektek volt már ilyen? Mitől lehet? :S

Figyelt kérdés

Az van,hogy 19 éves vagyok. Két hónapja vagyok együtt a barátommal és már történt egy-s más köztünk,de nem feküdtünk még le,mert korainak tartjuk.Odáig viszont eljutottunk,hogy lekerültek a ruhák,és úgy kényeztettük egymást, pettingeltünk többször egymás után stb,de aktus nem,tehát terhes nem lehetek.

Ezek általában hétvégén vannak.

Két héttel ezelőtt vettem észre,hogy együttlét után csíp a hüvelyem körül és enyhén viszket is.Ezt betudtam annak,hogy nagyon sok volt a petting és "kidörzsölt"esetleg nem voltam elég nedves stb.

Majd a múlt hétvége óta ugyanezek a tünetek jöttek elő, kicsit jobban csípett körülötte és azóta sok fehér folyásom van.De tényleg nagyon sok, túró szerű,fehér,folyton folyik,darabos de illata nincs...De annyira,hogy ma a nadrágomon is átlátszott. Azóta folyton ez van, és mindig azon görcsölök nehogy átlátsszon már megint.


Mi ez,szerintetek mit csináljak?Nőgyógyászhoz nem szeretnék menni.Volt még valaki így?

Bunkó pasik válaszára nem vagyok kíváncsi,köszönöm megértésetek.Remélem tudtok segíteni.


2014. nov. 5. 23:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
mással kúrel a srác és átadta neked
2014. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%

Menj dokihoz, kenetet kell venni, így senki nem fogja tudni mi a baj.

Ha gomba akkor más kell rá, ha valami bakteriális gyulladás, akkor is más kell rá.

Kísérletezgetni meg nincs értelme.

2014. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát pedig, el kéne menni egy nőgyógyászhoz. Ez valami fertőzésnek tűnik, ami akár a kézről is bejuthatott. Ha nem mész el orvoshoz, súlyosbodhat is.


*egy nem bunkó pasi

2014. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt sejtettem,hogy tőle szedtem össze, viszont nem tudom mennyire veszélyes ez,vagy mi ez...

Ha elmennék nőgyógyászhoz anyum rögtön kapcsolna,hogy a fiúm van a dologban és rettentő nagy balhé lenne,mert nagyon szigorú ilyen téren.És rögtön felfújná,hogy én miket csinálok,ezért szeretném titokban tartani.Abban reménykedem elmúlik magától,esetleg akinek volt ilyen ad pár tanácsot...

2014. nov. 5. 23:20
 5/17 RRR ***** válasza:

pedig el kellene menned dokihoz

és lehet utána neki is

hogy ne adogassátok oda vissza

2014. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem mosott rendesen kezet előtte?
2014. nov. 5. 23:21
 7/17 anonim válasza:

Nem kell fiú/férfi ahhoz hogy akármilyen gombás vagy bakteriális fertőzésed legyen, elég ha piszkos kézzel nyúlsz a puncidhoz és kész.

Anyud ettől nem fog semmiről tudomást szerezni.

Mondom elég ha egy nyilvános wc-ben jártál, se perc alatt össze lehet szedni ilyeneket.

A barátod meg mosson kezet, mielőtt hozzád nyúl, alap dolog amúgy!

2014. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19 vagy, már nem kell szülői hozzájárulás ahhoz, hogy nőgyógyászhoz menj. Az orvost meg köti a titoktartás, még ha a család barátja is lenne akkor sem szólhatna, ha te nem engeded meg neki.
2014. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Menj nőgyógyászhoz, ne légy már ilyen félénk 19 évesen...:D Ha huncutkodni elég idős vagy, akkor az orvoshoz is. Kérd meg anyukádat vagy egy barátnődet, hogy kísérjen el!


Valószínűleg nem volt elég tiszta a barátod keze, elkaptál valami gombát, vagy más rusnyaságot, amit ki kell kúrálni. Nem maradhat így. Addig is használj tisztasági betétet, hogy ne üssön át a ruhádon az a cucc.

2014. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
74%

Lényegtelen, mi történt egészen pontosan, most már gond van odalent, ami nem fog magától elmúlni. Nyilván persze tisztázd a pasiddal, hogy legközelebb mielőtt lent hozzád érne, előtte mosson alaposan kezet, stb. Meg nem ártana, ha ő is megvizsgáltatná magát. De el nem kerülheted a nőgyógyászt.

Ha nem akarod, nem kell ebbe beavatnod anyukádat, elmúltál 18, nyugodtan mehetsz nélküle, nem lesz semmi gond.

20/L

2014. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!