Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek miatt nem szedhetek soha...

Ezek miatt nem szedhetek soha fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Szóval a nagyanyámnak volt trombózisa és strokeban hunyt el, anyám még nincs 50 és már volt stroke gyanúsa és magas a vérnyomása. Apai ágon mindenkinek magas a koleszterinje, apám gyógyszert szed rá. Nekem 19 évesen laborban magas volt, de még gyógyszerrel nem kell kezelni.

Most 20 vagyok.



#fogamzátgátló
2014. nov. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ne idegeskedj. Ha ott tartasz, hogy felíratnád, a normális orvos elküld laborba. Mai napság már többféle fogamzásgátló létezik, találnak neked megfelelőt is.
2014. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából nem akarok, azért tettem fel a kérdést. Ez elég indok rá, hogy soha ne kelljen? Mármint elég súlyos?
2014. nov. 6. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
első voltam: szerintem nem súlyos, de indokolt a labor.
2014. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedni szedhetsz, maximum nem javasolt, mert esetleg gondot okozhat. De nem értem a dolgot. A fogamzásgátló nem egy kötelező dolog, miért kellene alóla kibújni? Ha nem akarsz, akkor nem szedsz és kész. Mégis ki várja el tőled? A pasid?
2014. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A genetikai háttér miatt egyáltalán nem ajánlatos szedned. A koleszterinszint miatt sem javasolt. Ne keseredj el, mert lehet egészségesebb leszel, mint akik szedik.
2014. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!