Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 évesen hasba ütöttek,...

11 évesen hasba ütöttek, fogyókúráztam vagy is csak nem volt étvágyam, emiatt késhet a menstruációm? 13/L

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Persze es a noi harcosoknak sincs mert hasba utottek oket . A menstruacio 14-15 eves korban kezdodik ha jol tudom .
2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ebben a korban még nem "késik", simán megjöhet még 1 év múlva is, nem mindenki 11 éves korában kezd menstruálni. De azért tök jó neked, hogy ez a legnagyobb problémád, inkább örülj, hogy nem kell bajlódnod vele.
2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális választ!
2014. nov. 7. 17:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm csak a többi lánynak már megvan az osztályból.. tesómnak is (15 lesz 2 hét mulva) 11 évesen jött meg.
2014. nov. 7. 17:33
 5/7 anonim válasza:
#3mas az miert nem normalis ?:$
2014. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Melyik nem volt normális válasz az elsőn kívül?

Kivéve, hogy a menstruáció nem 14-15 éves korban kezdődik, 11-14 között a legjellemzőbb (de van, akinek 10, vagy épp 15 éves korában jön meg). Ma már inkább korábban kezdődik a lányoknál, de nem kell ezen aggódni, a hasba ütésnek semmi köze ehhez..

2014. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hasba ütésnek semmi köze nincs hozzá és ez valóban nem késés.

Akkor késhet a menstruáció, ha már menstruálsz!


Én sokkal inkább arra az idióta fogyókúrára tudnék gondolni!



Nekem 15 évesen, húgomnak előbb jött meg. Sajnálom, hogy akkoriban nagyon gebe voltam, mert sajnos nem nőtt akkorára mellem, mint amit szeretnék(mert nem volt zsírtartalékom és nem fogyóztam soha vagy ilyesmi...).

2014. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!