Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most menstruáció vagy...

Ez most menstruáció vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve volt az első menstruációm, pontosan 6 éve, és még nem rendszereződött. Értem ezalatt, hogy kb félévente jön meg aztán semmi. Elég kiszámíthatatlan. Voltam orvosnál, mondanom sem kell hogy sztk-s rendelésen, szóval elküldött annyival hogy menjek vissza 18 évesen. Azóta annyi változott, hogy lett párom, szóval mostmár nem mindegy hogy megjön vagy nem. Tegnap este tapasztaltam, hogy mintha megjött volna. Szóval kissé barnásabb váladék volt, ezért fel iskészültem rá, hogy akkor megfog jönni, de ma semmi sincs. Most ilyenkor mi van? Köszönöm a válaszokat :) 17/L
2014. nov. 9. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Drágább,de sokkal jobban járnál, ha elmennél magánorvoshoz. Nem normális, hogy ennyi idő alatt sem rendeződött, sőt. Én rendszertelennek azt tartom, ha vkinek 25-40 nap között mozog, vagy 1-2x kimarad 15 éves koráig. Még megjöhet, de engem biztos zavarna, hogy ennyire nem vérzek.
2014. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Péntekre vagy hétfőre lesz időpontom, szval megyek magánorvoshoz, mert ez már engem is zavar nagyon
2014. nov. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!