Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani jó női nőgyógy...

Tudtok ajánlani jó női nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Budapestit keresek, azon belül is lehetőleg pestit.

Alapos és megértő legyen, soha nem jártam még nőgyógyásznál.

17/L

(Nincs panaszom egyébként)



2014. nov. 10. 12:17
 1/10 anonim válasza:
35%

Magánt tudok ha az is érdekel!

Dr.Belics Zorán vagy Pálffy Imre

2014. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Sote nőgyógyászati ambulanciáján szerintem kb. mindegyik orvos jó, én még legalábbis egy rosszal se taliztam össze ott. Azon belül egyébként, akit nagyon kedvelek Dr. Várbíró Szabolcs, ő nagyon megértő, kedves, jó fej. Próbáld személy szerint őt keresni ott. Eléggé sok betege van lehet mást fognak ott ajánlani neked, de hátha.
2014. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Szegény, kifejezetten kérte, hogy NŐ legyen az illető...


Itt van egy topik, a kezdeti nehézségek után (mindenki férfit ajánl) felfogják a válaszolók, és van sok jó javaslat, esetleg nézd meg ezt:

[link]

2014. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
#1 és #2: a kérdezö NÖI nögyógyászt keres, NEM FÉRFIAKAT. Látom, az olvasással bajok vannak nálatok, vagy elgalább is a szövegértelmezéssel.
2014. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok: láttam, hogy nőt kért, és? A Sotén szerintetek nincs női gyógyász? És ettől még, akit én kedveled azt nem ajánlhatom neki még pluszban? Hogy, szerintem őt próbálja meg kérni? De igazatok van, lehet szájba rágósan kellett volna fogalmaznom és külön jeleznem kellett volna, hogy konkrét női nő gyógyászt nem tudok!
2014. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező, csak mert belém kötöttek javítok a fogalmazásomon. Ha a Sote nőgyógyászati ambulanciájára bemész ott biztos találsz jó női nőgyógyászt, mert eddig akikkel ott taliztam dokikkal és kezeltek engem mind profi volt. Én személy szerint tudom, h nőit kértél, de még is bátran ajánlom figyelmedbe Dr. Várbíró Szabolcsot. Ő is férfi nőgyógyász létére nagyon kedves, türelmes, megértő és érti a dolgát. Bár sok betege van nem biztos, hogy be tudsz hozzá egyszerűen jutni. / Konkrétabban név szerint női nőgyógyászt nem tudok ajánlani, a Sotén kívül esetleg a Gajdos doktornőt, de jelenleg nem tudom, hogy ő hol praktizál! És a Sotét inkább ajánlom figyelmedbe! / Így akkor már érthetőbb voltam kedves kötekedők?!
2014. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr Páczai Anita (a pesti oldalon van rendelője)
2014. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dr.Kanizsai Beáta


dr. Szőczei Beáta

(Magánrendelése a Moszkva tér közelében van, de van

rendelése a Józsefvárosi körzetiben is)

2014. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dr.Túri Zsuzsanna

MÁV Kórház és Központi Rendelőintézet

1062 Budapest, Podmanicky u. 111.

Tel.: 269-5656

Innét kapcsolják a doktornőt.



Dr. Szigeti Zsanett

szülész-nőgyógyász, klinikai genetikus

Semmelweis Egyetem I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján dolgozik.

2014. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt - ide és privátba is!


A pasikat ajánlóknak is!

2014. nov. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!