Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés ota a vegbelnyilasomon...

Szülés ota a vegbelnyilasomon van valami, mi lehet? Masnak mit mondtak ra?

Figyelt kérdés
Szuleskor valoszinuleg nagyon megeroltettem magam es a vegbelnyilasomon kilóg valami. Ezt hogy lehet kezelni? Néha visket. Gondolom anyarernek nevezik ezt. Masnak hogy oldottak meg ezt a problémát?

2014. nov. 10. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem elmúlt magától idővel.
2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt ha megmerdezhetem ? Nekem mar lassan 3,5 éve. De mostmar zavar is.
2014. nov. 10. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológus / proktológus.


Minél hamarabb mész, annál jobb lesz.

2014. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa, nekem kb. 3 hónap alatt eltűnt. A többi furcsaság is 6-7 hónap alatt, szóval ha 3,5 éve megvan, akkor akár a nőgyógyászodat is megkérdezheted, hogy merre mit tudsz vele kezdeni.
2014. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kisse felek dokihoz menni.
2014. nov. 11. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy szülés után sokminden helyrejött, de szerinted van aranyered, vagy végbélsérved (ez pl. nekem volt) és zavar, nem okoz nagyobb gondot (ha így van), csak azt sem tudod kell-e kezelni, vagy lehet e és amúgy rákszűrésre is jöttél :)


Nem fog hülyén nézni, csomó minden átalakul kialakul stb.a szülés miatt.

2014. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!