Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok. Rendszeresen elek nemi eletet. Pajzsmirigy alulmukodesem van,a Letrox 100mg-os gyogyszert(napi1) szedem,a menstruaciom nem rendszeres. Nyaron nem is jott meg,szeptemberben volt,oktoberben pedig csak barna folyás 4 napig. Ovszerrel vedekezunk,mindig leellenorizzuk aktus utan,de egyszer sem talaltunk rajta szakadast. Most viszont nem jon meg megint,es reggel nagyon eros szuros fajdalmat ereztem a hasamnal. Mi lehet a gond? Esetleg terhesseg? Vagy az kizart?

Elore is koszonom a valaszokat!



2014. nov. 12. 10:02
 1/10 anonim válasza:
Miert nem fordulsz orvoshoz es teljes kivizsgalas,Hm?
2014. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar voltam orvosnal,es azt mondtak pajzsmirigy alulmukodes miatt normalis,hogy nem jon meg.
2014. nov. 12. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
De mitől van a szurkálás?
2014. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De a méhed, petefészkek rendben vannak?
2014. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

amikor utoljara voltam nodokinal.. (nyar kozepe fele) azt mondta , hogy minden oke ..

szerintetek ovszer mellett lehetek terhes , ilyen rendszertelen menstruacioval???

viszont az tenyleg jo kerdes... hogy vajon mitol lehetett a szurkalas...?!:/

a valaszaitokat koszonom, es tovabbra is varom a segitseget!

2014. nov. 12. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfáztál? Esetleg a gyógyszer mellékhatásaként vesemedence gyulladás?
2014. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Múlt héten picit fel voltam fázva, nagyon fájt amikor pisiltem..de a menstrúációm még most sem jelentkezik.. amihez már kezdek hozzá szokni,de néha eléggé idegesítő tud ez lenni.. fpleg ha egyhuzamban fél évig nem jön meg..
2014. nov. 13. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen ne parázz. A pajzsmirigy összefüggésben van az ösztrogéntermeléssel.
2014. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég fiatalon kezdted a rendszeres nemi életet!!!
2014. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de nem azt kérdeztem, hogy fiatalnak számít e... hanem, hogy mi a gond... :)

+ szerintem 17évesen egy komoly kapcsolatban már le lehet feküdni egymással ... de köszönöm a "hasznos " választ

2014. nov. 14. 14:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!